Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Resident

🧮 Опис автомата Резидент

В оригінальному ракурсі подав тематику про шпигунів вендор Ігрософт у своєму ігровому слоті Resident. В ігровому автоматі розгортається військовий сюжет, де киплять шпигунські пристрасті. В ігровому автоматі передбачено тестовий режим, що дозволяє пройти всі призові рівні без фінансових втрат. Високі рейтинги займає ігровий автомат завдяки двом бонусним раундам та оригінальному сюжету.

Приємна графічна частина грального автомата доповнена музичним супроводом, що створює комфортабельну атмосферу для гри. На ігровому полі зосереджено дев'ять ліній, промаркованих по периметру, що дозволяє орієнтуватися у виграшних комбінаціях. П'ять барабанів розміщені на полі і ними випадають тематичні знаки як різних предметів, необхідні роботи розвідника. Головний персонаж грального автомата доповнює загальну атмосферу, також порадують оформленням інші локації.

🐦 Інтерфейс ігрового автомата Resident

В інтерфейсі грального автомата передбачена функціональна панель управління. Усі знаки мають коефіцієнти, що відображено у розділі Info. Контролювати обертання дозволяє кнопка Start, а для автоматичних спинів призначено опцію Auto. У режимі авто запуску грального автомата неможливо зіграти у тур за шансами. Кількість ліній, граничну ставку та її покрокові варіації допомагають контролювати кнопки Lines, Max Bet та Bet One в ігровому автоматі.

💵 Грати демо або на гроші в Resident


Грати на реальні гроші

На виборі карти засновано ризиковану гру в ігровому слоті Resident. Поточний виграш ставиться на кін у ризикованому раунді і лише інтуїція допоможе виграти. У варіанті вибору вищого рангу карти користувачі отримують приз, помножений на х2, інакше виграш буде анульований.

Універсальний вайлд у вигляді вогнегасника в ігровому автоматі доповнює комбінації на полі, що дозволяє їм ставати успішними. Бонусна піктограма у вигляді сейфа активує призовий рівень, якщо випадає на лініях у кількості трьох штук. Має бути зламувати сейфи і збирати нагороди та головне завдання - не відкрити секретну шафу з вибухівкою. Максимальна ставка в ігровому автоматі забезпечить вогнегасником, що допомагає уникнути однієї фатальної помилки. Полонянку шукати належить успішним гравцям, які зуміли пройти перший призовий рівень.

Захоплюючі тури очікують в ігровому автоматі Resident азартних геймерів, де передбачені бонусні символи, два тури із призами та ризикована гра.

X
Реєстрація завантажити