Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Fruit Cocktail 2

🧮 Опис автомата Фрукти

Фруктові коктейлі, мікси з цитрусових та інші смаколики очікують на азартних користувачів в ігровому слоті Fruit Cocktail 2. Покращений реліз грального автомата запропонувала компанія Ігрософт. Два призові режими представляє ігровий автомат, що забезпечує високі рейтинги серед аналогів.

Яскраве ігрове поле Fruit Cocktail 2 привертає увагу і дарує гарний настрій. На блакитному тлі з'являються в ігровому автоматі фруктові представники, анімовані за кожного вдалого збігу. В ігровому автоматі, на відміну від інших слотів даного вендора, відсутній тематичний персонаж. Варіація звуків не дасть нудьгувати під час спинів в ігровому автоматі, і різноманітними рухами порадують символи під час виграшів. Залишилися колишніми технічні характеристики грального автомата, де п'ять барабанів та дев'ять ліній.

🐦 Характеристика слота Fruit Cocktail 2

Класичними елементами управління оснащений Fruit Cocktail 2. Довідкове вікно відкриває в ігровому автоматі опція Help, а для запуску автоматичних спинів є кнопка Auto play. Один клік в ігровому автоматі встановлює максимальну кількість кредитів за допомогою Max Bet. На один крок збільшує ставку в ігровому автоматі опція Bet, а за допомогою Lines можна змінювати число ліній та вибирати картки в режимі подвоєння. Одне обертання в ігровому автоматі забезпечить Start.

Запустити функцію подвоєння винагороди дозволяє в ігровому автоматі ризикований тур. У грі за шансами можна одразу оцінити карту суперника та попередньо проаналізувати шанси на успіх. Низький ранг карти, яку вибере користувач, обнулює приз, а найвищий вдвічі його збільшить.

💵 Грати демо або на гроші у Fruit Cocktail 2


Грати на реальні гроші

В ігровому автоматі пропонуються два призові тури. Від десяти до п'ятдесяти фриспінів почне піктограма з відповідним написом у кількості від трьох до п'яти штук. Знайома гра з трьома барабанами очікує у другому бонусному раунді, де головне не потрапити на клітини з виходом. Підміною інших зображень займається в ігровому автоматі вайлд, як джокера, і його збіги нараховуються винагороди. Вайлд не замінює найстарший знак та бонусні піктограми.

Початківцям сподобається у Fruit Cocktail 2 рівновагою між юзабіліті та функціями, а досвідчені геймери гідно оцінять варіативність поєднань, коефіцієнти та призові рівні. Фундаментальні уявлення про ігровий автомат дасть безкоштовне тренування на симуляторі.

X
Реєстрація завантажити