Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Fishing Kingdom

🧮 Опис автомата Fishing Kingdom

Чудовим набором функцій порадувала компанія НетГейм у новому відеослоті Fishing Kingdom. Користувачі зможуть вирушити на рибалку в ігровому автоматі, озброївшись прицільним лазером для бонусів. Ігровий автомат приваблює не лише призовим арсеналом, а й якісною графічною обробкою. Віддача грального автомата висока, що обіцяє багато вигідних нагород.

Ігровий автомат вражає привабливим зовнішнім виглядом, що дозволяє слоту виділятися на тлі інших ігор. Не буде в ігровому автоматі звичних ліній і барабанів, а лише зграї знаків, що пропливають, порадують на екрані. Інтерактивний ігровий автомат Fishing Kingdom виконаний за допомогою 3D програм, а також привертає увагу анімація. Ігрова локація відеослота - прозоре озеро, на дні якого видно корали, каміння та рослини. Серед знаків, що пропливають, можна побачити різних риб, скатів та інших морських жителів. Усі раунди супроводжує приємна мелодія в ігровому автоматі.

У лаконічному форматі організована в ігровому автоматі багатофункціональна консоль. Гравці матимуть змогу вибрати кількість умовних кредитів перед початком гри опцією Bet. Попередньо пропонується вивчити інформацію про ігровий автомат у його довідковому розділі, який відкривається кнопкою Info. Кнопка запуску грального автомата розміщена по центру панелі як прицілу. Ризикувати виграшами в ігровому автоматі неможливо, оскільки не передбачено туру за шансами.

💵 Грати демо або на гроші у Фішінг Кінгдом


Грати на реальні гроші

🐦 Символіка ігрового автомата Fishing Kingdom

За кожне точне влучення за тематичними піктограмами гравці отримують винагороди, а прицілюватися можна за допомогою лазера та гармати. Автоматичний режим прицілювання працює в стандартній грі, і його можна активувати необмежену кількість часу. Лазерний промінь допомагає ловити бажані символи в ігровому автоматі. Безкоштовні постріли активують на ігровому полі, якщо потрапити по бонусному знаку з бульбашкою. П'ять призів у призовій функції Pick'em Game зі ставкою до х2500. Колесо удачі запускає функція Bonus Wheel, де чекають множники та призи. Великий приз у ігровому автоматі відкриє опція Біг Босс. До 500 пострілів презентує в ігровому автоматі супер лазер. Кількість виграшних опцій допоможе провести час не лише весело, а й продуктивно.

Новаторський геймплей та потужний функціонал презентував вендор Нетгейм в ігровому відеослоті Fishing Kingdom, який сподобається всім шанувальникам азарту.

X
Реєстрація завантажити