Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Crazy Monkey 2

🧮 Опис автомата Мавпочки

Розслаблюючий і веселий геймплей очікує геймерів в ігровому відеослоті Crazy Monkey 2. Ігровий автомат одразу увійшов до рейтингів найзатребуваніших слотів, оскільки виробнику Ігрософт вдалося поєднати пригодницький сюжет про примати з гарною віддачею гри. На просторах тропічних джунглів доведеться в ігровому автоматі збирати банани та заробляти винагороди.

Зелена галявина промальована на задньому плані грального автомата, а під нею бігає веселий примат. На відміну від попередньої версії, символи грального автомата промальовані якісніше, також насиченою стала анімація. Смарагдові кольори конкурують в ігровому автоматі з червоними та жовтими тонами, що надає візуалізації соковитості. Для поля було вибрано п'ять барабанів у комбінації із дев'ятьма лініями. Комахи, рослини та тварини вибрані тематичними зображеннями в ігровому автоматі.

🐦 Характеристики ігрового автомата Crazy Monkey 2

Crazy Monkey 2 – ігровий автомат із простим керуванням. Насамперед необхідно уточнити всі деталі ігрового автомата, відвідавши розділ з інформацією – Paytable. У даному розділі описано цінність знаків, представлені всі можливі поєднання та описані бонусні ігри. Необхідно вказати в ігровому автоматі кількість діючих ліній, призначити на них ставку та розпочати обертання. Саме для таких цілей в ігровому автоматі організовано кнопки Lines, Bet One, а спини активують Start, Autoplay. Великі призи дістануться користувачам, які натиснули кнопку Max Bet для ставки, а додатково, мавпа отримає захист від одного провалу гравця в бонусному раунді.

💵 Грати демо або на гроші в Crazy Monkey 2


Грати на реальні гроші

В ігровому автоматі боротися за подвоєну винагороду можна у класичному турі на шанси. З п'яти карт вибирається одна, з таким розрахунком, щоб вона була більшою за рангом, ніж вже обрана до цього карта. Завершить ризикований рівень перша помилка.

В ігровому автоматі на кону представлено дві призові ігри. Перший рівень буде запущений після того, як на лініях у довільних осередках випадуть від трьох мавп. Суть раунду у вгадуванні закритих позицій і, якщо все проходить успішно, можна приступати до другого рівня, де призи на порядок вищі. В ігровому автоматі вайлд допомагатиме завершувати вдалі послідовності, замінюючи на себе відсутній елемент.

В ігровому слоті Crazy Monkey 2 можна провести ознайомлювальну екскурсію джунглями, зібрати призи та налаштуватися на справжні тури з реальними виграшами.

X
Реєстрація завантажити