Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book of Ra

🧮 Опис автомата Book of Ra

Знаменитий австрійський виробник Новоматик присвятив міфологічній тематиці ігровий слот Book of Ra, і слот одразу став популярним. Гравці можуть подорожувати віртуальними гробницями в ігровому автоматі і збирати всі існуючі скарби. Освоювати призові рівні та дізнаватись секрети онлайн ігрового автомата можна без облікового запису та фінансових операцій.

Руїни єгипетських пірамід зображені на ігровій локації, а тематику чудово допомагають розкрити головні зображення, серед яких: археолог, Ісіда, фараон, жук-скарабей та карти. Для отримання призових комбінацій пропонується обертати п'ять барабанів, на яких розташовані дев'ять ліній. В ігровому автоматі гармонійна палітра кольорів, що виділяє основні елементи інтерфейсу.

🐦 Дизайн ігрового автомата Бук оф Ра

Шукати багатства фараонів належить під класичний звуковий ряд, а також рухатимуться знаки під час випаду виграшів.

Провести продуктивну гру в ігровому автоматі допоможе нижня панель, що представляє кнопки управління. Комбінації та правила покаже довідкова панель Info, а потім можна визначатися зі ставкою та числовим показником ліній, використовуючи кнопки Bet One, Max Bet та Hold.

Випад великого призу в ігровому автоматі забезпечить максимальну ставку. Автоматичний запуск обертань забезпечить опція Autoplay, а щоразу натискати на старт запрошує кнопку Start.

💵 Грати демо або на гроші в Book of Ra


Грати на реальні гроші

До балансу додати подвоєні виграші пропонує ризикована гра в ігровому автоматі. Два кольори навколо закритої карти у турі за шансами, і необхідно вгадати правильний варіант. Включивши інтуїцію, а також скориставшись статистикою, гравці зможуть заробити подвійні призи, а не успішний вибір дозволить втратити приз.

В ігровому автоматі спеціальних піктограм дві і представляє їхня чарівна книга. Дикий знак вміє вписуватися у неповні поєднання та доводити їх до фіналу. Дорогим символом вважається археолог і навіть за такі дві піктограми нараховується винагорода. Десять фриспінів буде запущено відразу після появи трьох скаттерів, що випали довільно на лініях. В ігровому автоматі перед бонусною грою запускається хаотичний вибір зображення, яке розширюватиметься на екрані після появи. Величезні виграші чекають на геймерів в ігровому слоті Book of Ra.

Розіграші фриспінів, тур за шансами, хороша графіка – основні переваги ігрового автомата Book of Ra, і грати в нього можна безкоштовно та без заповнення реєстраційних формулярів.

X
Реєстрація завантажити