Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book of Nile Revenge

🧮 Опис автомата Book of Nile Revenge

2020 року виробник НетГейм подарував геймерам ігровий автомат Book of Nile Revenge, тематикою якого стала єгипетська історія. Подорожувати пірамідами геймери зможуть у безкоштовній версії слота, що допоможе відпрацювати стратегії для продуктивної гри на фінанси. Гра з безкоштовними спинами, бонусна покупка та обертання без втрат в ігровому автоматі забезпечать безпрограшні сесії.

Ігровий автомат має тривимірний вигляд, де кожен символ промальований до деталей, а локація є інтер'єром піраміди. Порадують в ігровому автоматі анімація та звуковий ряд, а також яскрава кольорова гама. У будову слота увійшли барабани, у кількості п'яти штук, і навіть виграші формуються на десяти лініях. Як тематичні знаки використовуються зображення єгипетських персонажів та карти.

🐦 Дизайн ігрового автомата Book of Nile Revenge

Сформована в ігровому автоматі Book of Nile Revenge панель управління розміщена під полем з барабанами. Активні лінії не вимагають втручання, а ставку можна змінювати перед кожним стартом за допомогою кнопки Bet. Ясності в ігровому автоматі додасть довідкова панель Info, де представлені призові поєднання, розписаний бонусний тур та виділені коефіцієнти знаків. Опція автоматичного старту - Autoplay знаходиться в правій частині екрану, там розміщена велика кнопка для ручного запуску. В ігровому автоматі можна придбати вільні обертання за допомогою кнопки Buy Bonus. Чи не бере участь у функціоналі грального автомата гра за шансами, а значить немає варіантів подвоїти винагороди.

💵 Грати демо або на гроші в Книгу Нілу


Грати на реальні гроші

Безкоштовні спини з розширенням запускають три скаттери в ігровому автоматі. Необхідно зібрати три піктограми із зображенням книги під час фриспінів, щоб гра продовжилася. Книга в ігровому автоматі виконує функцію вайлда, допомагаючи неповним поєднанням стати успішними. Навмання, під час бонусного туру, вибирається знак, що розширюється, що дозволяє формувати вигідні послідовності в ще більшій кількості. Геймери можуть придбати призовий раунд, заплативши певну кількість ставок. Респін запускається у призовому рівні при кожному нерезультативному обертанні і продовжується такий атракціон щедрості до першого виграшу.

Нагороди не забаряться в ігровому слоті Book of Nile Revenge завдяки насиченому набору виграшних функцій. Безпрограшна тематика грального автомата та його яскраве оформлення також привертають увагу.

X
Реєстрація завантажити