Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Bananas go Bahamas

🧮 Опис автомата Банани

Порцію позитиву від відеослоту Bananas go Bahamas гравців із будь-яким досвідом запрошує отримати виробник Новоматик. В ігровому автоматі чекає поїздка на Багамські острови в компанії фруктових супутників. Безкоштовна версія відеослоту дозволить оцінити можливості гри у повному обсязі.

Ігровий автомат оформлений у колоритних фарбах, а починається гра із веселої анімації, де фрукти збираються на відпочинок. Обертання розбавлятимуть також анімаційні вставки, а ще більше позитиву додасть музичне оформлення грального автомата. Морський пейзаж промальований на задньому плані грального автомата, а тематичні знаки оформлені у вигляді веселих відпочиваючих. У будові грального автомата заявлено дев'ять ліній та п'ять барабанів. Кавун, ананас, кокос, манго, полуниця, карти – основні знаки грального автомата.

🐦 Ігровий процес автомата Bananas go Bahamas

Однією з переваг грального автомата є його просте управління. Для початку фіксуються лінії кнопкою Lines та вибирається номінал монет для ставки опцією Bet One. На консолі є розділ Info з детальною інформацією про всі правила, коефіцієнти та поєднання . За допомогою кнопки Autoplay ігровий автомат обертається без участі користувача, а для ручного запуску призначена опція Start. Максимальна винагорода дозволить отримувати в ігровому автоматі кнопку Max Bet.

Гравці можуть скористатися можливістю збільшити призи вдвічі, запустивши ризикований рівень. Класичні правила туру за шансами - вибір колірного параметра карти, де вірний вибір збільшить виграші, а невірний обнулитиме в Bananas go Bahamas. До п'яти спроб у ризикованому турі грального автомата та використовувати їх пропонується до першого програшу.

💵 Грати демо або на гроші в Bananas go Bahamas


Грати на реальні гроші

Максимальні коефіцієнти за власні комбінації у кількості п'яти штук приносить вайлд банан в ігровому автоматі. Вайлд вміє замінювати всі знаки, окрім скаттера, що допомагає завершити потенційно виграшне поєднання. У будь-якому місці ігрового поля можуть випасти три скатери, які є каталізаторами бонусного раунду з 45 фриспінів. Скатери можуть формувати власні послідовності, і за два такі символи даруються винагороди.

На будь-якому девайсі з інтернетом можна запускати відеослот Bananas go Bahamas і насолоджуватися яскравою фруктовою пригодою. Бонусні функції та тривалі фриспіни, великі коефіцієнти допоможуть зібрати гідну кількість виграшних комбінацій.

X
Реєстрація завантажити